1)), яка знаходиться в комунальній власності територіальної громади села Драгова, за заниженою вартістю в інтересах кількох осіб, вказаних нижче. В головних ролях Драгівський сільський голова Керита Михайло (сприяє цій угоді обміну мабуть за непогану винагороду), Роман Бенца (має бажання купити будь-яку земельну ділянку в центрі Драгова, не обовязково пожежну), Курбела Микола ( має бажання продати приватні складські приміщення в сільському гаражі, але чомусь ніхто не хоче їх купувати(мал.2)). Сільський голова Керита Михайло закривати Драгівську пожежну частину не має наміру, так як це смертельний удар по його репутації, а от змінитити місце розташування пожежної йому, можна сказати, вигідно. Хто, що, кому говорив невідомо і чия це була ідея - також, але суть справи така. Земельну ділянку під пожежною Драгівський голова готовий лише обміняти на іншу земельну ділянку. Вихід було знайдено швидко. Курбела продає своє приміщення Бенцові, а Бенца обмінює його, з допомогою Керити, на пожежну. Курбела Микола вже продав одне приміщення Романові Бенца. Один крок вже зроблено. Зараз Роман чекає Драгівського голову на обмін приміщень. Це буде другий крок, після якого Драгівчани вже нічого не зможуть зробити. Кому це вигідно?
1. Курбела Микола продає приміщення, які чомусь ніхто не хоче купувати. Заробить грошенят.
2. Роман Бенца досить дешево отримує приміщення в центрі Драгова. Заощадить грошенят.
3. Драгівський голова отримує фінансову винагороду за допомогу в реалізації цієї схеми. Можливо він це робить і безплатно в інтересах громади Драгова ;).
Постраждають лише Драгівчани, які не знають що відповідно до законів України комунальною власністю мають право розпоряджатися не сільський голова а вуличні депутати, які повині представляти інтереси своїх виборців в сільській раді. Законний обмін може відбудетися лише тоді коли Драгівчани дадуть на це свою згоду і депутати приймуть відповідне рішення. А тепер чому це не вигідно. Вартість одної сотки землі без документів на полі під сільським гаражом близько 1000$, в сільському гаражі максимум 5000$, а в центрі села з документами та підключенням до електромережі під комерційну діяльність мінімум 10000$ (щоб перевірити запитай власників земельних ділянок в центрі скільки хочуть за сотину землі). Але є одна проблема - Роман Бенца мабуть вже розрахувався за придбане в сільському гаражі приміщення з Миколою Курбела. Тобто, якщо обмін не відбудеться, то він буде вимагати повернення своїх грошей від Курбела Миколи. Щоб цього не сталося Курбела Микола , в свою чергу, докладе максимум зусиль щоб обмін відбувся.
Таким чином Бенца Роман заощадив грошенят, Курбела Микола та Керита Михайло - заробили, а інші 6000 населення Драгова втратили, але вони цього всерівно непомітять, адже Драгівський голова вважає їх за простаків які повинні підкорятися його величності. Якщо хтось сумнівається в сказаному, то може на власні очі пересвідчитися в тому що ворота приміщення в сільському гаражі вже пофарбовані в червоний колір - колір пожежної частини.
Щоб зберегти земельну ділянку під пожежною частиною в центрі Драгова до Драгівського голови села звернулися Груднак М.В., Худа І.І., Поп І.М., Попадинець М.М. та Худа Т.В. з пропозицією внести до порядку денного наступної сесії проект рішення "Про перелік об'єктів комунальної власності територіальної громади села Драгово, що не підлягає приватизації"(мал. 3, 4). Але Драгівський голова вирішив краще вдатися до порушення норм законів скликавши у вихідний день (24 серпня День Незалежності) таємну сесію Драгівської сільської ради в будинку культури, хоча він був попереджений про відповвдальність про порушення порядку скликання сесії(мал.5). Чому таємну? Тому, що депутати були повідомлені про сесію за 10 хвилин до її початку. Таким чином одні депутати просто фізично не встигли прийти на сесію а інших (непотрібних, бо говорять не так) взагалі не повідомили. Все це робилося з однією метою - щоб запропонований проект рішення не виносити на голосування. Крім того, коли я дізнавшись про сесію приїхав до будинку культури, то Драгівський сільський голова з своєю дружиною,побачивши що я приїхав, вийшли мені на зустріч та не пускаючи мене в приміщення будинку культури почали ображати( як завжди: ти що хворий, іди на Вільшану, що тобі тут потрібно, чому заважає нам працювати).
Після закінчення сесії я телефонував кільком детутатам, які були на сесії, щоб дізнатися яке рішення прийнято по запропонованому нами рішенню. Відповідь мене вразила. ТАКЕ ПИТАННЯ НЕ БУЛО ВИНЕСЕНО НА ГОЛОСУВАННЯ!!!
Отже, які висновки? Викладені факти свідчать про причетність Драгівського голови до цієї схеми та його зацікавленість в тому що б перелік об'єктів комунальної власності територіальної громади села Драгово, що не підлягає приватизації не був прийнятий. Чому? Тому що хтось хоче приватизувати один з наведених об'єктів.
Такщо вирішуйте: дійде ця схема до кінця чи ні, та чи потрібні нам такий голова та депутати, які приховують від нас прийняті рішення.
Все залежить тільки від нас.
Присоединяйтесь к ОК, чтобы подписаться на группу и комментировать публикации.
Комментарии 6